Pousada Encanto Da Fronteira Quarto 02
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dit comfortabele Pousada Encanto Da Fronteira Quarto 02 Foz do Iguaçu hotel, dat op 2 km afstand van Antonio Oddone Sarubbi-stadion ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Foz do Iguaçu.
Dit pension is op 25 minuten wandelafstand van Ponte da Amizade gelegen. Bij dit hotel in Foz do Iguaçu kunt u genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals Parque Monjolo op 900 meter afstand. Busstation MD Tour /Freight Company is binnen het bereik van Pousada Encanto Da Fronteira Quarto 02 Foz do Iguaçu gelegen.
De kamers hebben een balkon en een eetgedeelte, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Gasten kunnen gebruik maken van airconditioning, samen met koffie- en theevoorzieningen. De privébadkamers zijn ingericht met badjassen en handdoeken.
Pamonha Pura, dat een breed assortiment gerechten serveren, ligt op 5 minuten lopen van deze accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Zonneterras
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Openbaar bad
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er een parkeerplaats bij Pousada Encanto Da Fronteira Quarto 02 hotel?
Ja, Pousada Encanto Da Fronteira Quarto 02 hotel biedt een privéparkeerplaats gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Pousada Encanto Da Fronteira Quarto 02 hotel?
Klanten van Pousada Encanto Da Fronteira Quarto 02 hotel moeten om 11:00 uitchecken. - ❓
Wat is het annuleringsbeleid in Pousada Encanto Da Fronteira Quarto 02 hotel?
Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van Pousada Encanto Da Fronteira Quarto 02 hotel.